De dirigent: Philippe Reuser
Bourgondisch, van het leven en het goede des levens genietend. Passioneel, door hartstocht ingegeven. Creatief, origineel en voortbrengend. Integer, rechtschapen.
Geboren op 23 september 1980 te Maastricht. Al reeds op vijfjarige leeftijd kreeg hij pianoles van Roger Moens, waarna hij naar het conservatorium Maastricht ging en daar onderricht volgde bij Frans van Beveren. Directie studeerde hij bij Annie Janssen en Roger Moens.
Philippe heeft verder bas tuba gestudeerd bij Professor Hans Nickel aan de Hochschule fur Musik in Aken en Keulen en hij heeft diverse masterclasses gevolgd o.a. bij Professor E. Inagawa.
Philippe heeft in de loop der jaren al heel wat muzikale projecten gedirigeerd, gesoleerd en gearrangeerd in binnen- en buitenland.
Noemenswaardig is verder ook dat hij betrokken geweest is als dirigent, en bewerker van de muziek, bij het bezoek van Hare Majesteit de Koningin aan ‘s-Hertogenbosch tijdens Koninginnedag 2007.
De werkzaamheden van Philippe bestaan momenteel uit het dirigeren van verschillende koren. Sinds 2009 is hij werkzaam als docent muziek op een middelbare school. Tevens is hij oprichter en dirigent van een nieuwe a-capellagroep, die in januari 2011 van start is gegaan.
Zijn overige werkzaamheden bestaan uit componeren, arrangeren, jureren en hij is een veelgevraagd gastdirigent en -muzikant.
Philippe is acht jaar lang verbonden geweest aan het Trompetterkorps der Koninklijke Marechaussee als bassist en pianist. Deze functie heeft hij neergelegd in september 2010 om nieuwe uitdagingen aan te kunnen gaan.


